SesliStanbul.com

SesliStanbul.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Üretimden Önce Pazar

”Otomobili üretmeden önce en önemli unsur pazarlamak”

Otomotiv Mühendisleri Topluluğu (SAE) International Başkanı Cüneyt Öge, “Otomobili üretmeden önce en önemli unsur global pazarlarda pazarlamak. Artık marka her şey.” dedi.

Bu yıl ilki gerçekleştirilecek Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı (IAEC), 3-4 Kasım’da İstanbul’da düzenlenecek.

Cüneyt Öge, konferansa ilişkin basın toplantısında yaptığı konuşmada, “Çin’de 27 milyon araba üretiliyor ama dünya standardında markası yok. Meksika’da yılda 4 milyon araç üretiliyor ama markası yok. Türkiye araba yapar ama en önemli unsur global pazarlama.” ifadelerini kullandı.

IAEC’nin Türkiye‘de yapılmasının nedenlerine değinen Öge, bu nedenleri, Türkiye‘nin otomotiv alanında kat ettiği mesafe, sektördeki kuruluşların Ar-Ge ve inovasyon alanlarındaki başarıları, otomotiv mühendisliğinde artan iş olanakları ve Türk üniversitelerinin çalışanları şeklinde sıraladı.

Öge, IAEC sayesinde Türk otomotiv sanayisindeki yeniliklerin dünya pazarlarına açılmasının daha da kolaylaşacağını belirterek, SAE International olarak IAEC’yi önemsediklerini ve desteklediklerini vurguladı.

 

– “Otomotiv konulu kongre ve konferanslar son yıllarda arttı”

 

Otomotiv Teknoloji Platformu (OTEP) Yürütücüsü Prof. Dr. Ali Göktan ise Türkiye‘de gerçekleştirilen “otomotiv” konulu kongre, konferans ve benzeri organizasyonların sayısının son yıllarda arttığına dikkati çekti.

Otomotiv sektörünün, Türkiye‘nin ihracatta olduğu gibi Ar-Ge ve yenilikçilik çalışmalarında da en başta geldiğini dile getiren Göktan, sivil toplum ve kuruluşlarca sahiplenilmiş bir kongreye ihtiyaç olduğunu, bu ihtiyaca cevap vermek üzere IAEC programının hayata geçirilmesine karar verildiğini söyledi.

Göktan, SAE International ile yakın ilişkilerin seneler öncesine dayandığının altını çizerek, şunları da kaydetti:

“Özellikle 2016 yılı için SAE International Yönetim Kurulu Başkanı görevi için seçilmiş olan Öge, SAE organizasyonunun Türkiye ile ilişkilerini geliştirmek üzere çalışmalara başladı. Bu çalışmalar çerçevesinde SAE, IAEC girişimimize destek vermek üzere bizlerle iş birliği yapıyor. SAE International’ın, konferansımızı konularında uluslararası uzman konuşmacılarla desteklemesi sayesinde programımızda SAE’den konuşmacı misafirlerimizi de ağırlama fırsatı bulacağız. SAE yanında ayrıca Avrupa‘dan ve Türkiye‘den uzmanlar, konferansın seçilmiş konularını değerlendirme ve görüşleri ile sunuş yaparak ve panellerde tartışarak katkı verecekler. IAEC’nin devam eden senelerde yeni güncel başlıklarla düzenlenmesi ve ardından 2 yılda bir tekrarlanarak geleneksel hale getirilmesi amaçlanmaktadır.”

Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB), Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), Otomotiv Teknoloji Platformu (OTEP) ve Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) iş birliği ile düzenlenecek ve SAE International’ında destek vereceği IAEC, dünya otomotiv devlerinin mühendislerini de buluşturacak.

IAEC 2016’da, “Otomotivde Hafifleştirme”, “Otomotiv Mühendisliği Eğitimi” ve “Otomotiv Sanayiinde Kariyer” başlıklarını kapsayacak konular ele alınacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.