SesliStanbul.com

SesliStanbul.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

”Petkim, geçen yıl 1,7 milyar dolar kar etti”

Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi (SOCAR) Sermayeler Departmanı Başkanı Vagif Aliyev, Petkim’in geçen yıl 1,7 milyar dolar kar ettiğini bildirdi.

Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi (SOCAR) Sermayeler Departmanı Başkanı Vagif Aliyev, Petkim’in geçen yıl 1,7 milyar dolar kar ettiğini bildirdi.

SOCAR başkan yardımcıları ile departman başkanları, Azerbaycanlı sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelerek, projeleriyle ilgili bilgi verdi.

Sermayeler Departmanı Başkanı Aliyev, yaptığı konuşmada, Şahdeniz yatağındaki Azerbaycan doğalgazını önce Türkiye, sonra Avrupa’ya ulaştıracak “Güney Gaz Koridoru”nda tüm çalışmaların plana uygun sürdüğünü söyledi.

Projenin ilk ayağı “Şahdeniz 2″nin dünyanın en büyük doğalgaz işletme yataklarından biri olduğunu belirten Aliyev, planlanan 26 kuyudan 9’unun kazıldığını ifade etti.

Aliyev, projenin diğer ayağı “Güney Kafkas Boru Hattı”nda da çalışmaların devam ettiğini, burada işlerin yüzde 57,4’ünün tamamlandığını dile getirdi.

Projenin üçüncü ayağı TANAP’ın inşaatının sürdüğünü kaydeden Aliyev, “Bin 166 kilometrelik boru inşa edildi, 929 kilometrelik boru inşaat alanlarına getirildi. 535 kilometrelik kaynak işleri tamamlandı. Azerbaycan şirketlerinin 2020’ye kadar bu projeye 6,2 milyar dolar harcama yapması öngörülüyor.” dedi.

Türkiye’de gerçekleştirdikleri projeler ve Petkim’e değinen Aliyev, “2015, Petkim için en başarılı yılllardan biri oldu. 1,8 milyon ton ürün satarak, 1,7 milyar dolar kar elde ettik.” ifadelerini kullandı.

SOCAR Başkan Yardımcısı Süleyman Kasımov ise şirketin borçları ve kredi politikalarıyla ilgili bilgi verdi.

Şirketin hisselerinin 39,9 milyar manata ulaştığını belirten Kasımov, 6,3 milyar dolar konsolide borçları olduğunu söyledi.

Tüm projeleri aksatmadan sürdürdüklerini anlatan Kasımov, projeler için alınan borçların büyük bölümünün devletin teminatı altında olduğunu ve taksitle geri ödeneceğini kaydetti.

"Petkim, geçen yıl 1,7 milyar dolar kar etti"

"Petkim, geçen yıl 1,7 milyar dolar kar etti"

"Petkim, geçen yıl 1,7 milyar dolar kar etti"

"Petkim, geçen yıl 1,7 milyar dolar kar etti"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.