SesliStanbul.com

SesliStanbul.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Notlar Dergisi Yeni Sayısı Çıktı

Kuram ve Düşünce Dergisi Notlar’ın 3.Sayısı Çıktı

DERİNLİKLİ DÜŞÜNME DERGİSİ NOTLAR’IN 3.SAYISI SEÇKİN KİTAPÇILARDA

Derinlikli düşünmenin ve popüler kültür alanlarının uzadığında yayınını sürdüren Notlar dergisinin yeni sayısı çıktı. Murat Erol’un genel yayın yönetmenliğini yaptığı dergi kapak tasarımı ile yeni bir anlayış ortaya koyarken, kuramın ve düşüncenin geniş ve derinlikli ortaya konulmasında önemli bir imkan sunuyor. Dergi şimdiden belli çevrelerin ilgisini çekmiş durumda. Yeni sayının sunuş yazısında aslî meseleleri tartışmanın öncelenmesi ve bunun önündeki engellerin bir an önce kalkması gerektiği belirtiliyor. Fikri bir düşüncenin gündemini belirlemesi gerekirken, artık fikir hayatının gündelik ve güncel siyaset konular tarafından belirlendiği eleştirisi yapılıyor. Sunuş yazısında derginin çizdiği profilin ve ortaya koyduğu çizginin zor olanı tercih etmek olduğu belirtilerek, kolay metin yazarlığı ve kolay metin okur’luğu eleştirisi yapılıyor. Notlar’ın bu muhteva ve tarzı ile hem yazar hem de okur çevreleri için sükutla karşılanıyor olmasının temelinde bu kolaycılığın yattığı belirtiliyor.

Derginin yeni sayısında son dönem önemli mütefekkirlerimizden Bedri Gencer ile uzun bir konuşma yer alıyor. İslamcılık üzerine yazdığı seri yazıları artık yeni bir kitap halini alan Ercan Yıldırım ile Fırat Kargıoğlu, Orhan Gazi Gökçe ve Ekrem Özdemir düşünce ağırlık birinci bölümde yazısı bulunan isimler. Kuram ağırlıklı ikinci bölümde ise Özgür Taburoğlu, Murat Erol, Sait Mermer, Kemal Kahramanoğlu, Sait Mermer ve Süleyman Özar yazılarıyla yer almış. Derginin bir sonraki sayısının, 3. sayının gecikmesinden dolayı erken çıkarılacağını da belirtelim.

notlar-kapak.jpgnotlar-arka-kapak.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.