SesliStanbul.com

SesliStanbul.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

NOGAY TÜRKLERİ GENEL KURULU YAPILDI

Merkezi Ankara’da bulunan Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin 8. Olağan Genel Kurulu Dernek Genel Merkezinde yapıldı.Tek listeyle yapılan Genel Kurulda bir önceki Dernek Yönetimi görevlerine devam ederken, yönetime yeni isimler de dahil edild

Hakan Benli/ Ankara

 

Türkiye’de yaşayan Nogay Türklerinin en faal derneklerinden birisi olan ve aynı zamanda merkez dernek görevi de yürüten Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin 8. Olağan Genel Kurulu Ankara’daki Genel Merkezi’nde yapıldı.

Göreve geldikleri son üç yıllık dönemde ulusal ve uluslar arası bir çok önemli etkinliğe imza atan Nogay Derneği, gelecek dönemde de daha gayretli ve daha büyük faaliyetlerde bulunmak için yeniden güven tazeledi.

Tek listenin çıktığı ve oylandığı Genel Kurulda daha önce yönetimde bulunan isimlerin tamamı yerlerini korurken, yönetim kurulu üye sayısı arttırılarak yönetimde geniş çaplı takviye de yapıldı.

Genel Kurul öncesi son yönetim kurulu toplantısını da gerçekleştiren Dernek yönetimi, yönetim kuruluna dahil olacak olan yeni isimler ile de istişarelerde bulundu.

İstiklal Marşı ve Şehitler için saygı duruşuyla başlayan Genel Kurulda, Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Sütbaş Derneğin yaptığı çalışmalar ve yapacakları projelerle ilgili bilgiler verdi. Derneğin Yurtiçi ve yurtdışı temsilciliklerinin ve diğer tebrik mesajlarının okunmasının ardından Divan Başkanlığı seçilerek yeni yönetimin geçmiş döneminin ibrazının tamamlanmasının ardından yeni yönetim kurulunun oylaması yapıldı. Oy birliği ile seçilen yeni Dernek Yönetiminin Genel Başkanlık görevi bir kez daha Cemil Sütbaş’a verildi.

Genel Başkanlığa yeniden seçilen Cemil Sütbaş, genel kurulun Türkiye’de ve dünyada yaşayan bütün Nogay Türklerine hayırlı olmasını dileyerek, bu bilinçle çalışmalarına devam edeceklerini dile getirerek, kendisine ve Yönetim Kuruluna duyulan güvenden ötürü teşekkürlerini ifade etti.

Yönetim Kurulu üyelerinden Muharrem Yılmaz, bundan sonra daha çok çalışmaları gerektiğini ifade ederek, önümüzdeki dönemin Nogay Türkleri açısından büyük önem arz ettiğini dile getirdi.

Genel Kurula Avustralya’dan katılan misafirlerin de olduğu toplantıda Yönetim Kurulu üyesi Hakan Benli, Çanakkale savaşı esnasında Avustralya’da bulunan iki Osmanlı vatandaşının, Avustralya Valiliğine açtıkları savaşı ve bu savaşta yaptıkları kahramanlıkları dile getirerek, azmin ve inancın başaramayacağı hiçbir şeyin olmadığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.