SesliStanbul.com

SesliStanbul.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

NATO’dan zirve öncesi açıklama: Soğuk savaş tarihe karışmalı

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Polonya’daki NATO zirvesi öncesi düzenlediği basın toplantısında, NATO’nun meydan okuma arayışında olmadığını ifade ederek, “Yeni bir soğuk savaş istemiyoruz. Soğuk savaş tarihtir ve tarihte kalmalı” dedi.

NATO Devlet ve Hükümet Başkanları zirvesi, Polonya’nın başkenti Varşova’nın ev sahipliğinde gerçekleşiyor. Zirvede, Türkiye’yi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan temsil ediyor. Bugün ve yarın gerçekleştirilecek olan zirvede, NATO askerlerinin Rusya’ya karşı Estonya, Letonya, Litvanya ve Polonya’da konuşlandırılması, Birleşik Krallık’ın AB’den ayrılması, AWACS’ların sayısının artması, Ukrayna’daki durum, Karadeniz güvenliği ve sınırdaki gelişmeler gibi küresel konular ele alınacak.

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, zirve kapsamında düzenlenen Uzmanlar Forumu’nda konuştu. Konuşmasına Polonya’ya ev sahipliği için teşekkür ederek başlayan Stoltenberg, ilerleyen saatlerde liderlerin ittifakın geleceği için bir araya geleceğini ifade etti. Varşova Zirvesi’nin ittifak tarihinin dönüm noktasında gerçekleştirildiğini bildiren Jens Stoltenberg, NATO’nun farklı çevrelerden gelen tehditlere karşılık verdiğini aktardı. Stoltenberg, “Ortak müşterek savunmaya büyük çapta takviye başlattık. Bu takviye, İkinci Dünya Savaşı’nın sonundan bu yana en büyük takviye. Galler’de gerçekleştirilen zirveden bugüne tüm müttefiklerimiz tarafından gösterilen kararlılıktan da memnunum” dedi. NATO Mukabale Gücü’nün 3 kat daha büyük olduğunu kaydeden Stoltenberg, Polonya’da dahil bazı merkezlerin geliştirildiğini belirtti.

Askeri taburlara önderlik etmeye karar verdikleri için Kanada, Almanya, birleşik Krallık ve ABD’ye de teşekkürlerini sunan Stoltenberg, “Yaptığımız her şey koruyan, uyumlu ve şeffaftır” dedi. NATO’nun meydan okuma arayışında olmadığını ifade eden NATO Genel Sekreteri, “Yeni bir Soğuk Savaş istemiyoruz. Soğuk Savaş tarihtir ve tarihte kalmalı” ifadelerini kullandı. Rusya ile yapıcı ve anlamlı diyalog arayışında olduklarını kaydeden Jens Stoltenberg, “Rusya bizim en büyük komşumuz ve Avrupa güvenliğinin ayrılmaz parçasıdır. Dolayısıyla diyaloğun devam etmesi önemlidir. Bu nedenle NATO-Rusya Konseyi’ni kurduk. Ulusların güvenliği için bu konseyi geliştirdik. Ancak bu durum savunmamızı güçlü kılmak için yeterli değil. Ortaklarımızın daha güçlü olmasına yardımcı olmalıyız” ifadelerini kullandı.

Orta Doğu ve Afrika’daki ortaklara da istikrarın korunması ve terörle mücadele konusunda da yardımcı olunacağını aktaran Stoltenberg, tüm NATO müttefiklerinin terör örgütü DAEŞ’i yenmek için koalisyona ayrı ayrı katkı sunduğunu belirtti. Zirvede AWACS uçaklarının, koalisyon güçleri ile bilgi paylaşıp paylaşmayacağına karar verileceğini bildiren Stoltenberg, “Irak’ta, Irak Güvenlik Güçleri’ni eğiteceğiz. Ürdün’ü ve Tunus’u desteklemeye devam edeceğiz ve Libya’ya yardım etmek için hazırda bekliyoruz” açıklamasını yaptı. Ukrayna, Gürcistan ve Moldova Cumhuriyetine, reformları gerçekleştirebilmeleri için sadakat sözü verileceğini belirten Jens Stoltenberg, “ Kendimizi ve projenin istikrarını korumak için yaptığımız her şey, diğerleriyle çalıştığımızda methedilecektir. Bu, özellikle AB hakkında konuştuğumuz zaman bir gerçeklik. Ortak değerlerimiz ve çıkarlarımız var. Bunun yanı sıra aynı tehlikelerle yüzleşiyoruz. Brexit’in Birleşik Krallık’ın AB’deki konumunu değiştirecek olmasına karşın, NATO’daki lider konumunu değiştirmeyecektir. NATO ve AB arasındaki işbirliği ve uyum hiç olmadığı kadar önemli. Bu belirsizlik zamanlarında müşareketimiz artan bir öneme sahip” açıklamasını yaptı.

“NATO 70 yıldır Avrupa’da huzuru korumaya yardım ediyor” Stoltenberg, son yıllarda dünyanın dramatik bir şekilde değiştiğini ve dünya ile birlikte NATO’nun da değişmeye devam ettiğini bildirerek, “Değişmeyecek olan şey ise birliğimizi kurduğumuz yer olan Kuzey Amerika ile Avrupa’nın güçlü bağlarıdır. Değişmeyecek olan birbirimizi korumak, ortak değerlerimize sahip çıkmak ve gelecek nesiller adına barışı ve güvenliği sağlamak konusunda olan kararlılığımızdır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.