SesliStanbul.com

SesliStanbul.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Muş’taki Sel Felaketi

Muş’un Korkut ilçesinde, 13 gün önce etkili olan yağış sonrası oluşan sel sularına kapılan 4 aylık bebek Yunus Süngür’ü arama çalışmaları devam ediyor.

Muş’un Korkut ilçesinde, 13 gün önce etkili olan yağış sonrası oluşan sel sularına kapılan 4 aylık bebek Yunus Süngür’ü arama çalışmaları devam ediyor.

İlçeye bağlı Karakale ve Dereiçi köylerinin bulunduğu bölgede dere yatağının taşması sonucu sele kapılan bebeğin bulunması için ekipler çalışmalarına devam ediyor.

Jandarma, Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri ve köy korucularının katılımıyla devam eden arama çalışmaları, 13’üncü gününde de sonuç vermedi. Sel sularına kapılan Süngür ile ilgili bir ize rastlanmadı.

Çalışmalarla ilgili gazetecilere açıklama yapan AFAD İl Müdürü İbrahim Tanış, sel bölgesi ve Karasu Nehri’nde çalışmaların devam ettiğini, bebek bulununcaya kadar çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

Tanış, “24 Haziran’da Muş’un Korkut ilçesi Karakale beldesinde meydana gelen sel felaketinden dolayı sele kapılan 4 aylık bebeğimizi arama tarama faaliyetleri halen devam etmektedir. Van’dan gelen köpekli arama kurtarma timi ile birlikte yaklaşık olarak Karakale’den başlayıp Eşmepınar civarlarına kadar, Karasu Nehri’ni de kapsayacak şekilde arama ve tarama devam etmektedir. Sayın Valimizin talimatları doğrultusunda halen arama ve tarama işlemlerimiz devam etmektedir. Tabii ki emir gelene kadar biz bu arama ve tarama işlemlerini devam ettireceğiz.” diye konuştu.

İbrahim Tanış, dün itibarıyla Eşmepınar yakınlarında Karasu Nehri’nin üzerinde biriken ve selle gelen bütün malzemeler arasında da ekiplerin aramaları sürdürdüğünü, ancak bebekten bir ize ulaşılamadığını kaydetti.

Korkut ilçesine bağlı Karakale ve Dereiçi köylerinin bulunduğu bölgede, 24 Haziran’da şiddetli yağış nedeniyle dere yatağı taşmış, Orgün Süngür yönetimindeki otomobil sel sularına kapılmıştı. Otomobildeki Yasemin ve Yusuf Süngür hayatını kaybetmiş, Canan ve Ela Süngür ile Songül Demir de yaralanmıştı. Otomobildeki 4 aylık bebek Yunus Süngür de akıntıya kapılarak kaybolmuştu.

Muş'taki Sel Felaketi

Muş'taki Sel Felaketi

Muş'taki Sel Felaketi

Muş'taki Sel Felaketi

Muş'taki Sel Felaketi

Muş'taki Sel Felaketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.