- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Messi Arjantin Milli Takımı’nı bıraktı

Barcelonalı yıldız Lionel Messi, 29 yaşında Arjantin Milli Takımı’nı bırakma kararı aldı

Arjantin ile Milli Takımlar bazında kupa kaldırma başarısı gösteremeyen Lionel Messi, bırakma kararı verdiğini açıkladı.

BU İŞ BANA GÖRE DEĞİL

Final sonrası konuşan Lionel Messi, “Çok zor! Zaman analiz etme zamanı değil. Soyunma odasında düşünürken, Arjantin Milli Takımı kariyerimin bittiğini düşündüm. Bu iş artık bana göre değil. Arjantin’i şampiyon yapabilmek için çok uğraştım. Ancak bunu başaramadım.” ifadelerini kullandı.

ERKEN YAŞTA KARAR VERDİ

Copa America 2016 finallerinde Şili’ye penaltılarda kaybeden ve penaltı atışlarından birini kaçıran Messi, Milli Takım’ı bıraktığını açıkladı. Henüz 29 yaşında olmasına rağmen Milli Takım’ı bırakma kararı dünyada şok etkisi yarattı.

FİNALİ KAYBEDİNCE YIKIMA UĞRADI

Turnuvadan önce yaptığı açıklamada Copa America’yı kazanmayı çok istediğini söyleyen Messi, finalde elenmelerinin ardından büyük yıkıma uğradı. Kararının gerekçelerini ilerleyen günlerde vermesi beklenen Messi’nin dünya futbolunda geniş yankı uyandırması bekleniyor.

7. FİNALİNİ KAYBETTİ

Arjantin, 1993 yılından bu yana katıldığı turnuvalarda 7. kez finalde kaybederek şanssızlığını sürdürdü.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com