SesliStanbul.com

SesliStanbul.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Kansere Gülümse Derneği Moral Günü

Ankara’da faaliyet gösteren Kansere Gülümse Derneği 27 Aralık Pazar Günü kanser hasta ve yakınlarına moral ve destek vermek amacıyla toplandı.

 

 

Dernek Başkanı Selahattin Kaplan, açılış konuşmasında “Değerli dostlarımız, bir yılı daha geride bırakırken kanser hasta ve hasta yakınlarına moral ve destek vermek amacıyla sabah kahvaltısında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık bakanlığımızın değerli yetkililerine, Konfederasyon Başkanımıza, Sanat Platformu Başkanımıza, STK Başkan ve temsilcilerine, Ankara dışından bizi onurlandıran temsilcilerimize, organizasyonu düzenleyen dostlarımıza, değerli arkadaşlarımıza ve üyelerimize, sanatçı dostlarımıza, yanımızda bulunamayan dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Derneğimiz günden güne büyüyor, bu bizim için büyük mutluluktur. ”dedi.

Toplantıya katılan Sağlık Bakanlığı Kanser Dairesi Başkanı Murat Gültekin yaptığı konuşmada Dernek çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getirerek çalışmalarla gurur duyduğunu ifade etti.  Kanser hastalığının bilinçle, tedaviyle, erken teşhis, maneviyat ve elbette moralle atlatılacağına değinerek, iki yıl içinde hastalığın büyük bir düşüş gösterdiği müjdesini vererek istatistik bilgiler ışığında konukları aydınlattı. Derneğe daima destek olacağını, mümkün mertebe de toplantı ve faaliyetlere de katılacağını ifade eden Gültekin, güler yüzü ve samimiyeti ile güne moral katanlardan oldu.

 

 

Aile İçi iletişim ve Toplumsal Sorunlar Dernek Başkanı Zeynep Göktaş ise yaptığı konuşma da Kardeş Dernekle çalışmalarına devam edeceğini açıklarken katılım ve desteğini esirgemeyenlere de ayrı ayrı teşekkür etti. Protokol konuşmalarının ardından Türkiye Sanat Platformu Başkanı Şair-yazar Sultan Özateş’in konuşması misafirleri gözyaşlarına boğdu. Kansere Gülümse Derneği Balıkesir İl temsilcisi Eğitimci-Yazar Fatma Çetin Kabadayı, okuduğu şiiriyle duygulu anlar yaşatırken,  Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Mehmet Akyol konuşmasında dernekteki birlik ve beraberliğin birçok engeli aşacağına değindi.

Konuklarla yapılan kahvaltının ardından canlı müzik eşliğinde eğlenceye devam edildi. Toplantıya katılanlar arasında Kadınları Toplumsal Destekleme Dernek Başkanı Müjgân Erdem, Demokratik Kongo Büyükelçisinin Eşi Gazeteci Pauline Kt Mulumba, Yurt-ay Derneği Genel Başkanı Kudret Bulut, Ankara Sinop ili ve İlçeleri Eğitim Kültür VE Yardımlaşma Derneği Başkanı Kenan Güllü Dernek, Yazar Fahrettin Alay katıldı. Ayrıca dernek temsilcilerinden Baş temsilci Emel Yalçın, Ankara il temsilcisi: Nezihe Er, Balıkesir il temsilcisi Fatma Çetin Kabadayı, Erbaa/Tokat temsilcisi Beyhan Elmacı, Konya il temsilcisi Ayşegül Çağıl, İzmir il temsilcisi Pınar Gamze Dengiz de katıldı.

 Cemal Yücel sözü ile Hasibe Temiz ise sesi ile güne katılan konukları türküleri ile büyüledi. Hasta yakınları ve konuklar gönüllerince eğlendi.

Kansere Gülümse Derneği sosyal medyada da en çok üyesi ve takipçisi olan dernek olarak biliniyor.

 

 

 

Haber; Fatma Çetin Kabadayı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.