- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Ankara ve İstanbul’da girişilen askeri darbe kalkışmasıyla ilgili bir mesaj yayınladı.
İlgili Haberler
Türkiye’de askeri darbe kalkışması (canlı)

Twitter hesabından yayınladığı mesajda “Darbeye Hayır” vurgusu yapan Yapıcıoğlu, “Bu darbe girişimi hükümete değil bizatihi halka karşıdır. Kalkışmanın ciddi olduğu anlaşılıyor ancak başarısızlığa mahkumdur.” ifadelerini kullandı.

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Sait Şahin de, Ankara ve İstanbul’da girişilen askeri darbe kalkışmasıyla ilgili Twitter hesabından yaptığı değerlendirmede darbecilere karşı Hükümetin yanında olduklarının altını çizdi.

Girişilen darbe girişimini intihar olarak nitelendiren Şahin, “Evet, bu 1 darbe girişimidir ve bu, Gülen Grubu ile PKKnın ortak darbesidir.PKKnın silaha dönmesi sonrası Kandilin açıklamalarını hatırlayın. Allah bu ülkede şerre fırsat vermesin. Milletin iradesine yapılan darbe karşısında toplumun bütün kesimleri yekvücut olmalı.” çağrısında bulundu.

Darbecilere karşı meşru AK Parti hümetinin yanında olduklarını vurgulayan Şahin, şunları kaydetti: “Tek kelime ile #DarbeyeHayır ve darbe karşısında hükümetin yanındayız. Herkes de husumetleri bir tarafa bırakıp hükümetin yanında yer almalı. Bazı şehirlerde halk şehrin merkezi meydanlarına inmiş, bütün ülkede halk darbeye karşı meydanlara inmeli.”(Hürseda Haber)

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com