SesliStanbul.com

SesliStanbul.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Erdoğan MGK kararlarını açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 4 saat 40 dakika süren MGK’dan sonra, kurul kararlarını açıklamak üzere kameralar karşısına geçti.

İŞTE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN MGK VE BAKANLAR KURULU TOPLANTILARI SONRASI AÇIKLAMALARI
Milletimizin ülkesine ve iradesine kararlı bir şekilde karşı çıkması karşısında darbecilerin uçakları da, helikopterleri de tankları da işe yaramamıştır.

Asker elbisesi giyenlerin hainliklerine karşı duran milletimiz gece boyunca kahramanlık destanı yazmıştır.

Milletimiz 1960 ve 80 darbesine karşı koyamamanın acısını yaşamıştır.

Bu talih 15 Temmuz 2016’da tersine dönmüştür. Tarihimizde ilk kez bir darbe girişimi milletimiz tarafından başarısızlıa uğramıştır.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Şu an parti ayrımı yapmak durumunda değilim. Cumhurun başı olarak milletimizle iftihar ediyorum.

Tüm tehlike ve tehditlere rağmen derhal İstanbul’a gelerek, darbecilerin karşısında dim dik bir duruş sergiledik. Milletimizin dirayeti sayesinde ertesi gün akşam olmadan darbe girişimi tamamen bertaraf edilmiştir.

3 AY OHAL İLAN EDİLDİ
Önce MGK’yı topladık, ardından da Bakanlar Kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. MGK’daki kapsamlı değerlendirme sonrası, bu terör örgütünün tüm sürakle bertaraf edilmesi için olağanüstü hal ilan edilmesini hükümete tavsiye etme kararı aldık.

VALİLERİN YETKİLERİ ARTIRILIYOR
Bakanlar Kurulumuz da Türkiye’de 3 ay süreyle olağanüstü hal ilan edilmesine karar verdi. Bu süreçte valilerimizin yetkileri artırılacak.

KİM DİKTATÖR KİM DEMOKRAT ORTAYA ÇIKTI
Yaşadığımız darbe girişimi kimlerin canları pahasına demokrasi ve hukuk devletinin yanında, kimlerin de diktatörlük peşinde olduğunu açıkça ortaya koymuştur.

Bu vesileyle sokakları meydanları doldurarak devletinin ve milletinin yanında olduğunu vurgulayan tüm vatandaşlarıma saygılarımı sunuyorum.

Kim olursa olsun, hangi görüşten, partiden olursa olsun tankların önünde dikilen her vatandaşımız benim fikrimce onlar gerçekten imanlarıyla o tankların karşısında durdular ve şehadete koştuklarını haykırdılar.

NAMLUNUN KARŞISINDA DİMDİK DURAN MİLLETİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM
Namluların karşısında dimdik duran ve beraber yıllarca çalıştığımız arkadaşlarımızı da burada uğurladık. Önüne arkasına bakmadan, paletlerin altına yatan 32 yaşındaki bir hanım kardeşimiz, şehadete yürüyor. Bunlar işte bir bayanı tankla ezecek kadar alçak. Bu denli namussuz, bu denli vahşi.. O hanım kardeşim benim, şehadet şerbetini yudumladı..

ONLARCA İNSAN VURULDU, MİLLETİMİZ OLDUĞU YERİ TERK ETMEDİ
Darbeciler durmadı ama milletimiz de durmadı.. Onlarca insan vurulduğu anca bulunduğu yeri terk etmeyen milletimizin her bir ferdi, İstiklal Harbi’ndeki kahramanların torunları olduğunu ispatlamıştır.

BU KAHRAMANLIĞI ANLATMAYA KELİMELER YETMEZ
Helikopter ve uçaklarla ateş edilmesine rağmen, asker kılıklı teröristlerin karşısına dikilen insanların kahramanlığını anlatmak için kelime bulamıyorum.

Günlerdir tüm şehirlerimizin meydanlarında demokrasi nöbeti tutan vatandaşlarımızın her biri isimlerini tarihe altın harflerle yazdıklarını bilmelidir.

EKONOMİMİZ SARSILMAYACAK
Ekonominin yurtiçi ve yurtdışı unsurların OHAL’le ilgili en küçük bir tereddütü olmmalı. S&P Türkiye’nin notunu düşürmüş, Türkiye bu kurumun üyesi değil. Siz niye Türkiye’nin ekonomisine not veriyorsunuz ki? İşte bu siyasi bir karardır. S&P bu güne kadar yaptıklarınız tutmadı, bundan sonra da tutmaz.

YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK
Bizim yatırımlarımıza nasıl devam ettiğimizi göreceksiniz. Avrasya Tüneli’ni de açacağız, Osmangazi’yi açtığımız gibi. Sizin gücünüz bizim bu yatırımlarımızın yapılmasına da açılmasına da yetmez. Bu değerlendirmeler Türkiye ekonomisinin gerçeklerini yansıtmıyor. Zaten onlar böyle dönemlerde, bu anları beklerler. Yarın bunlar piyasaya bol bol virüs de salabilir. Farklı adımlar da atmaya yönelebilirler. Bu süreçte Türkiye, tasarrufların artırmasına yönelik tedbirler de dahil, her türlü tedbiri alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.