- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Erdoğan Brexit sonrası Cameron’la ilk kez görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi’nde Cameron ile görüştü. Bu görüşme Türkiye üzerinden götürülen ‘AB’den çıkma ya da AB’de kalma tartışmaları’ sonrası ilk kez gerçekleşmesi açısından önemliydi…

TİMETURK I HABER MERKEZİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brexit referandumu sonrası Ekim’de görevi bırakacağını açıklayan İngiltere Başbakanı David Cameron ile 40 dakika süren basına kapalı bir görüşme gerçekleştirdi.

BREXİT’İN EN ÖNEMLİ GÜNDEM MADDESİ TÜRKİYE İDİ

Brexit sürecinde İngiltere’nin AB’den ayrılıp ayrılmaması ile ilgili propaganda amacıyla oluşturulan gruplar kampanyalarını Türkiye üzerine oturtmuştu. Ayrılalım diyen kitlenin “Türkiye girmeden biz çıkalım” propagandasına karşı bir canlı yayında konuşan Cameron “Türkiye’nin en az 30 yıl daha AB üyesi olayacağını” savunmuştu.

Erdoğan da bu sözlere “Bir araya geldiğimiz zaman sen böyle konuşmuyordun Cameron… Öyle demiyordun bize. Hep bize söylediği şuydu, ‘Her zaman yanınızdayız, bir an önce Türkiye’nin Avrupa Birliğine girmesi için her türlü gayreti gösteriyoruz’. Ne oldu şimdi?” demişti.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com