- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Cumhurbaşkanı Erdoğan France24’e konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, darbecilerin Hulusi Akar’ı Fethullah Gülen ile görüştürmek istediğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, France24’e 15 Temmuz’daki FETÖ’nün askeri darbe girişimine ilişkin açıklamalarda bulundu.

İLK KEZ AÇIKLADI

Erdoğan, 15 Temmuz’da yaşananlara ilişkin çok kritik bir bilgiyi ilk kez açıkladı. Cumhurbaşkanı, darbecilerin 15 Temmuz gecesi, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ı, terörist başı Fethullah Gülen ile görüştürmek istediklerini söyledi.

15 TEMMUZ GECESİ..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuyla ilgili şunları söyledi; “15 Temmuz gecesi Genelkurmay Başkanı’nı Fethullah Gülen ile görüştürmek istediler.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan France24'e konuştu

FRANSIZ GAZETECİYE AYAR

Darbeci askerlere karşı halkın işkence yaptığını iddia eden Fransız gazetecinin sorusuna cevap veren Erdoğan, “240’tan fazla kişi öldürüldü, asıl vahşeti konuşmuyorsunuz, bunu soruyorsunuz. Batı, elinde bayrağıyla demokrasiye sahip çıkan halkı savunmuyor, darbeci FETÖ’yü savunuyor. Bu çok ayıp bir şey, bu haşhaşiliktir”şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan France24'e konuştu

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com