SesliStanbul.com

SesliStanbul.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Çiçek hastalığının aşısı bitti mi?

Çiçek hastalığı aşısının tükendiğine dair ortaya atılan iddialara açıklama geldi…

Manisa Eczacılar Odası Başkanı Burçin Kurtuluş, her yaşta ve her cinste kişilerde görülen bulaşıcı çiçek hastalığı aşısının sağlık merkezlerinin stoklarında kalmadığını, bu konuda yalnızca Manisa’nın değil, tüm Türkiye’nin tehlike altında olduğunu açıkladı. 

Suçiçeği hastalığının hafife alınmaması gerektiğini belirten Burçin Kurtuluş, hastalığın büyük salgınlar yaparak pek çok kişinin ölümüne yol açabileceğini söyleyerek vatandaşların korkmasına neden oldu. 

Ancak bu açıklamalara Türkiye Halk Sağlığı Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Şencan açıklama yaptı; 

Bugün su çiçeği ile ilgili çıkan haber yanlış bilgiler içermekte olup gerçeği yansıtmamaktadır. Özellikle Çiçek Hastalığı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de 1977 yılından itibaren görülmemekte olup, bu hastalığa karşı da rutin uygulamada aşı yapılmamaktadır. 

“Çiçek Aşısı yoktur” şeklindeki haber ile topluma tamamen yanlış bilgi aktarılmaktadır. Ayrıca Su çiçeği aşısı da lojistik olarak Sağlık Bakanlığımızın ana deposunda ve 81 ilimizde tüm bebeklerimizin ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak miktarda bulunmaktadır. 

ONLİNE AŞI SİSTEMİ TAKİP EDİLİYOR! 

Sağlık Bakanlığı tarafından aşı verilen tüm kurum ve kuruluşlarda depo ve aşı saklama dolapları 7 gün 24 saat Aşı Takip Sistemi ile online takip edilmektedir. Günlük olarak her ilin stok durumları bilinmektedir. 

Haberde bahsi geçen Manisa ilimizde de yapılan incelemeler sonucu Suçiçeği aşısı ile ilgili herhangi bir eksiklik saptanmamıştır. 

Kurumumuz tarafından temin edilen suçiçeği aşısı uygulanması gereken yaş grubunda bulunan çocuklara ve suçiçeği temaslı çocuklara uygulanabilmektedir. 

Bugün itibarıyla merkez depomuzda 478.000 doz suçiçeği aşısı, Manisa ilimizde ise 3.183 doz suçiçeği aşısı bulunmakta olup Manisa ilimizde bu ay aşılanması gereken bebek sayısı 1.613 tür. 

Eczanelerden suçiçeği aşısı alınması gereken bir durum söz konusu değildir. Ancak ilgili yaş grubu ve riskli temas durumu dışında suçiçeği aşısı yaptırmak isteyenlerin eczaneden alması durumu söz konusu olabilir. 

Söz konusu haber bir takım yerel kişi veya kuruluşların algı yanlışlığı ile ilgili bir husustur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.