- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Birleşmiş Milletler: 5G için hedef 2020!

Süper hızlı mobil internete kavuşacağımız tarih belli oldu.

Birleşmiş Milletler, süper hızlı 5G mobil şebekeler için yeni bir yol haritası belirlemek üzere bir araya geldi. 193 üye ülkenin Radyo komünikasyon uzmanlarının katıldığı toplantıda yeni nesil mobil internetin geleceği masaya yatırılarak, geçiş için 2020 yılınınhedeflendiği açıklandı.

Yapılan açıklamada IMT-2020 olarak adlandırılan yol haritasının yüksek hızda indirme, nesnelerin interneti ve sürücüsüz otomobil kavramının önünü açabileceği ifade edildi. 5G teknolojisi için teknik gereksinimler ise önümüzdeki yıl açıklanacak.

IMT-2020 kavramı, gelecek nesil hücresel bağlantı standardını temsil edecek ancak biz bunu 5G olarak telaffuz etmeye devam edeceğiz. Aynı şekilde 4Gaslında IMT-Advanced olarak kayıtlara geçmişken, 3G de resmi olarak IMT-2000olarak isimlendirilmişti.

5G internet hızının hangi sınırlara ulaşacağı şu an için kesin olarak ifade edilemezken, çeşitli raporlar bu bağlantı teknolojisinin 4G internetten bin katdaha hızlı olacağını iddia ediyor. Yeni teknolojiye ilişkin öneriler, 2017 yılısonunda gerçekleştirilecek çalışmalarla birlikte start alacak.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com