- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Başbakan Binali Yıldırım’a idam sorusu

Başbakan Yıldırım, bir gazetecinin idam hakkındaki sorusu üzerine idam cezasının Türk Anayasası’ndan çıkarıldığını hatırlattı.

Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve İçişler Bakanı Efkan Ala ile birlikte kameralar karşısına geçti.

İDAM SORUSU
Başbakan, bir gazetecinin idam hakkındaki sorusuna cevap verdi. Başbakan Yıldırım, “Bilindiği gibi idam cezası Türk Anayasası’ndan çıkarılmıştır. Bugün Meclis toplanacak ve burada ülkenin bu ve buna benzer çılgınlıklarla karşı karşıya kalmamıs için ne gibi ilave tedbirler alınacaksa bunları da diğer partilerimizle değerlendireceğiz.” şeklinde konuştu.

161 ŞEHİT 1440 YARALI
Başbakan Yıldırım’ın açıklamalarından satır başları;

Tankların önüne çıkarak, hayatını ülkemizin bağımsızlığı için veren bütün kardeşlerimi tekrar şükranla anıyorum. Kalkışma bastırıldı ancak maalesef 161 şehidimiz var. 1440 kişi de yaralandı.

2839 DARBECİ GÖZALTINA ALINDI
Bu olaya karışan şu ana kadar 2839 çeşitli rütbeden gözaltılar var.

“BİLİNDİĞİ GİBİ İDAM CEZASI..”
Vahim bir olayın sıcaklığı devam ediyor. Tutuklamalar gözaltılar devam ediyor. İşlenen bu suçun karşılığı hukuk sisteminde açık ve seçik tanımlanmıştır. Bilindiği gibi idam cezası Türk Anayasası’ndan çıkarılmıştır.

Bugün Meclis toplanacak ve burada ülkenin bu ve buna benzer çılgınlıklarla karşı karşıya kalmamıs için ne gibi ilave tedbirler alınacaksa bunları da diğer partilerimizle değerlendireceğiz.”

binn-001.jpg

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com