- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Bahoz Erdal’ın öldürülmesi ne anlama geliyor

Asıl adı Fehman Hüseyin olan ancak Bahoz Erdal kod adını kullanan üst düzey PKK’lı teröristin başına 4 milyon lira ödül konmuştu.

Yıllardır Türkiye’de yapılan terör eylemlerinin tamamının arkasında olan terörist Bahoz Erdal öldürüldü.

TERÖR EYLEMLERİNİN ARKASINDAKİ PKK’LIYDI

Terörist Bahoz Erdal’ın öldürülmesi ne anlama geliyor. Terör örgütü PKK’nın, silahlı kanadını yöneten, karakol basma, bombalı saldırı gibi terör eylemlerinin tamanının arkasında olan, terör örgütüne dahil olan militanların silahlı eğitiminin başında olan isimdi Fehman Hüseyin.

YPG’NİN BAŞINDAYDI

Son yıllarda Suriye’deki gelişmeler kapsamında, Kandil’den Suriye’ye geçmiş ve PYD’nin silahlı örgütü YPG’yi örgütlemişti.

IŞİD’e karşı savaştığı için Batı’nın büyük desteğini alan, bu desteği Türkiye’ye karşı kullanan YPG’nin Amerika’lı özel kuvvetler, Rus askerleri ve Esad rejiminin askerleriyle ilişkisini terörist Bahoz Erdal kuruyordu.

Terör eylemlerini organize eden terörist olarak bilinen Erdal’ın ölümü, PKK’nın olduğu kadar Amerika’nın, Rusya’nın ve elbette Esad’ın da planlarını bozdu.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com