- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Bahçeli teröristlere ateş püskürdü: Zenne kılıklı kancıklar

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Vezneciler ve Midyat’taki saldırılarda polislerimizi şehit eden teröristlere ”Zenne kılıklı kancıklar” dedi.

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fransa Euro 2016‘da yaşanan şiddet olayları ile ABD’de ve ülkemizde yaşanan terör olaylarını kınadı.

Vezneciler ve Midyat’taki saldırıda polislerimizi şehit eden hain teröristlere ateş püsküren Bahçeli, şöyle konuştu:

DANTELLİ KEFEN GİTMEDİLER, KEFENSİZ KARA TOPRAĞA GİRDİLER

“6 Haziran 2016’da Vezneciler’de bomba yüklü araç hainler tarafından patlatıldı. Bu alçak saldırıyı TAK isimli cinayet örgütü işledi. Midyat’ta caniler emniyet müdürlüğüne saldırdılar. Dantelli kefen giymediler, kefensiz kara toprağa girdiler.

Bahçeli teröristlere ateş püskürdü: Zenne kılıklı kancıklar VİDEO

ZENNE KILIKLI KANCIKLAR

Başlarına eşarpla kapatıp molotof atan fistan giyip kahpelik yapan zenne kılıklı kancıklar karşısında, Türk’ün iffet ve namusunu savundular. Kim erkek, kim mert, kim kalleş kim namert dünyaya gösterdiler. Erkek etek giyerse ya korkudan, ya sapıklıktandır. Kadın polislerimiz fitneye meydan okudular. Şerefsizlere ders verdiler, fistanlarını başlarına geçirdiler. Şehitlerimizle övünüyorum.

PKK DOĞMAMIŞ BEBEKLERİN KATİLİDİR

Teröristler buldukları her imkanı değerlendirerek ya bomba atmakta ya da kurşun atmaktadırlar. Hainler bilsinler ki Türk milleti bir ölürse bin dirilir. gteröristler açtıkları fitne çukuruna eninde sonunda gömülecektir. PKK doğmamış bebeklerin katilidir.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com