- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Akit yazarından AK Parti’ye şok uyarı! Sonununuz

Yeni Akit yazarı Hasan Karakaya, AK Parti’nin cemaatle mücadeleyi bırakması durumunda sonunun geleceğini söyledi.

A Haber’de yayımlanan, Sevilay Yükselir’in sunduğu %100 Siyaset programına konuk olan Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya, Erdoğan’ın Köşk’e çıkarken AK Parti’ye iki emanet bıraktığını söyledi.

HER ŞEYİN SONU OLUR 

Karakaya bu emanetleri, 1. çözüm süreci, 2. ‘paralel’ örgütle mücadele olarak sıralarken, özellikle ‘paralel’ örgütle mücadelede gevşeklik gösterenenin, hem kendi sonunu hem de ülkenin sonunu hazırlayacağının altını çizdi.

Hasan Karakaya şöyle konuştu:

Sayın Başbakan iki emanet bıraktı. Biri, çözüm süreci kararlılıkla devam ettirilecek. Bundan zerre kadar geri adım atılmayacak.

İkincisi, paralel yapılanmayla mücadele devam edecek. Kendisi de zaten “Anayasa’nın bana verdiği yetkiler çerçevesinde paralel yapılanmayla mücadeleye devam edeceğim” diyor.

TÜRKİYE’NİN SONU OLUR 

Ama yeni gelecek başbakan da paralel yapıyla mücadeleyi aynı şekilde devam etmek zorundadır. Zerre kadar geri adım atarsa, zerre kadar anlayış, yumuışaklık gösterirse, hem kendi sonunu hazırlar, hem Türiye’nin sonunu hazırlar.

Karakaya, Erdoğan’ın yerine gelecek AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan için ise, tüm şartları değerlendirerek vardığı sonucu açıkladı. Karakaya’ya göre, tüm şartlar göz önünde bulundurulduğunda ibre Ahmet Davutoğlu’ndan yana görünüyor.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com