- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Akın İpek ve Boydak Holding FETÖ’yü satt

Gülen cemaatine en büyük desteği veren Akın İpek ve Boydak Holding darbe girişiminin başarısız olmasının ardından satışa başladı.

Koza-İpek Holding hissesi almış küçük yatırımcıları zarara uğratarak ihtişam içinde yaşadığı ortaya çıkan FETÖ’nün finansörü Akın İpek ve Bank Asya’ya ‘parasal’ destek sağlayan Boydak Holding, darbe girişiminin ardından Fethullah Gülen’i sattı.

BOYDAK’IN AKLANMA ÇABASI

Boydak Ailesi, Fetullahçı terör örgütü ile şirketlerinin maddi manevi hiç bir ilişkisinin olmadığını belirterek, “15 Temmuz gecesi de nekadar hainleştiğini büyük acılarla gördüğümüz FETÖ örgütüne, geçmişte iyi niyet ve sadece vatanseverlik duygusuyla aile bireyleri olarak yaptığımız yardım ve hayırları düşününce bu gün, her Türk vatandaşı gibi kahroluyoruz.” açıklamasını yaptı.

İPEK: PARALELİN CANI CEHENNEME

Akın İpek ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bin defa söyledim. Hayatımız boyunca, devletimizin yanında olduk. Bütün paralellerin de canı cehenneme.” dedi.

Akın İpek ve Boydak Holding FETÖ'yü sattı

Boğaz Köprüsü’nde sivillere ateş açan katil sürüsü VİDEO

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com